Sony | ICF-C1 | 0.1 W | Black
| All | |
| Aku tüüp | CR2032 |
| AM-antenn | Yes |
| AM-laineala ulatus | 531 - 1602 kHz |
| Äratuskell | Yes |
| Ekraan | LED |
| Embeeded battery | No |
| FM-antenn | Yes |
| FM-laineala ulatus | 87.5 - 108 MHz |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 117 mm |
| Helitugevuse kontroll | Rotary |
| Juhend | Yes |
| Juhtseade | 6.6 cm |
| Kaal | 520 g |
| Kogus | 1 |
| Korduse funktsioon | Yes |
| Kõrgus | 10.2 cm |
| Kuuldavad alarmid | Yes |
| Kuupäeva näitaja | Yes |
| Laius | 10.1 cm |
| Net weight | 0.541 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 378 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 86.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product name | ICF-C1 |
| RMS-nimivõimsus | 0.1 W |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 1 |
| Sügavus | 10.1 cm |
| Sumisti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.089 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toetatud raadiolainealad | AM, FM |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00228735 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sony icf-c1 01 w black, icfc1bced, sony, mikro-muusikakeskused


